Samsung Galaxy S2 Full 16 GB..

Shitet nga: En 07 Sht 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 LEK   200 LEK

Komuna: Shkodër
Shes samsung galaxy S2 prog.origjinal , i sapoardhur nga italia, ne kuti, Unlocked dhe me te gjitha opsionet e rregullta. Shes per arsye mosperdorimi..Press njoftimee
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim