Samsung Galaxy Note 3

Shitet nga: mirsad isufi 08 Nën 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 LEK

Komuna: Shkodër
Shitet Samsung Galaxy Note 3, 32gg ,i zi dhe i zhblokuar fabrikisht .
Android 4.4.2 dhe mund ti behet upgrade 4.4.4 qe do dale per 3 jave.
mund te kontaktoni ne nr e ttel me viber ose whatsup +13477850610 ose +16313872723
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim