Samsung Galaxy Grand Duos GT-I9082

Shitet nga: Grand Duos 16 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 LEK

Komuna: Shkodër
Shitet Samsung Galaxy Grand Duos GT-I9082 i ri....

Celulari eshte me 2 karta (Made in Vietnam by Samsung)....

Battery 2100 mAh
Diagonal Screen Size 5 in.
Storage Capacity 4 GB
Color White
Network Generation 3G
Network Technology GSM/GPRS/EDGE, HSPA+
Camera 5.0 MP Second Camera 3.0 MP
Connectivity Bluetooth, USB 2.0, WiFi

Se bashku me celularin perfshihen edhe kufjet dhe karikuesi perkates.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim