Samsung GALAXY S3 mini

Shitet nga: Rigers 31 Maj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Shkodër
Telefoni eshte pothuajse i ri shume pak i perdorur dhe pa asnje gervishtje.Vjen me garancine perkatese.Mbi te ka nje mbrojtese ekrani dhe vjen me nje kllef mbrojtes.Gjithashtu vjen me te gjith aksesoret e tij perkates ne kuti.

Te dhenat Specifike:
Procesot Cortex A9 Dual Core 1GHZ, 1GB ram, 8gb memorie te brendshme, kamera 5MP me flash,regjistrim video hd 720p, ekran 4.0" SUPER AMOLED me res. 800x480,Android 4.1,bateri me kapacitet 1500mAh.

Per me shum informacion mund te shkoni ketu:http://www.gsmarena.com/samsung_i8190_galaxy_s_iii_mini-5033.php
Per te interesuarit ju lutem me kontaktoni tek emaili:rigozalli@live.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim