Samsung G400

Shitet nga: sdbnsdjb 05 Gsh 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Shkodër
I perdorur,ne gjendje funksionale dhe cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim