Samsung B7722 Duos

Shitet nga: Bledi 10 Qer 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Aktualisht Samsung B7722 celulari me i mire me dy karta ne treg pasi eshte i vetmi qe merr telefonate ne te dy kartat edhe gjate nje telefonate aktive.
-Suporton deri ne 16GB karte memorie
-Touchscreen 146 pixel
-Suporton videotelefonatat me dy kamera njera 5.2MP dhe tjetra VGA duke e lejuar qe te fotografoje ne cilesine HD
-Eshte i pajisur me Wirless dhe Gprs
-Disponin nje bateri 1200 mAh Li-Ion me pavaresi 420 ore
Samsung B7722 eshte i pajisur gjithashtu me sensor qe kthen ekranin ne varesi te levizjes.
Celulari ne shitje eshte pothuajse i ri dhe pa asje gervishje.
Cmimi 75 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim