PANTECH VEGA RACER 2

Shitet nga: sky 04 Qer 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
vega sky 2, super tel, shum i bukur i paster dhe shum i shpejt.

android 4.1.2 LTE dual core 1,5 GHZ
Kamera 8MPX, kamera ballore 2MPX HD
16 GB storage, 1 GB RAM
Super IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors 4.8 inches
bateria 2 dit 2020 mAh Li-Ion

NDERROHET VETEM ME IPHONE 4S TE MIRMBAJTUR.
KONTAKT ME E-MAIL FLM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim