Nokia N8

Shitet nga: N8 15 Nën 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 LEK

Komuna: Shkodër
celulari eshte i mirmbajtur.ka kamer 12 Mp.bashk me celularin perfshihen dhe karikusi,kufiet,kllefi dhe fishot per HDMI (per tu lidhur me TV)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim