Nderrohem iphone 5-5c duke shtuar dhe lek varet ..

Shitet nga: Dory 21 Krr 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
ka 1 muaj i perdirur ska asnje gervishtje eshte shum i mirmbajtur punon me te gjitha kartat eshte i bler ne gjermani
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim