NOKIA E72

Shitet nga: GJERGJI 19 Sht 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Shkodër
SHIETE NOKIA E 72 ,.NE GJENDJE TE MIRE ,, PER VETEM 8O MIJE LEK----TELI SHOQEROHET ME KARIKUES DHE KARTE MEMORIE 8GB........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim