Lg L9

Shitet nga: marin 05 Nën 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Shkodër
N'gjendje shum te mir. Vec 1 muaj i perdoru,dhe pa as 1 shenjee gerfishtjeje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim