Iphone 6

Shitet nga: mirsad 03 Nën 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

665 EUR

Komuna: Shkodër
iphone 6, silver dhe i zi 665 euro, gold 685, porosia vjen ne shkoder me date 25 nentore.
per cdo info txt tek nr siper ne viber ose whatsup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim