Iphone 5s gold

Shitet nga: mirsad isufi 08 Nën 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet iphone 5s 16gb i perdorur dhe i zhblokuar nga apple, punon me cdo sim card
ka disa gervishtje microskopike anash dhe tek stema apple ka nje qe duket pak

aksesor extra bateri/karikues dhe kapak (me vlere 90$) e jap falas.
kontaktoni me viber ose whatsup tek +13477850610 ose +16313872723

cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim