Iphone 4s

Shitet nga: adis 17 Tet 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Shitet iphone 4s 16 Gb I zhbllokuar me cip.Iphoni eshte I bardhe dhe I ardhur nga anglia.iPhoni eshte i pajisur me kufje dhe karikues origjinale.ka gjithashtu edhe 2 kellefe.ka disa gervishtje te vogla ne kapake.ne ekran dhe prapa nuk ka asnje lloj gervishtjeje.shitet per arsye se dua te marr iphone 5.Shitet 200€ dhe cipi I ri kushton 20€.Cmimi I padiskutueshem..per me teper kontaktoni ne 0673836619 ose ne tel 0673836619.Ju lutem mos me shqetesoni per me lire.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim