Iphone 3gs 32 Gb

Shitet nga: Beni 29 Krr 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 LEK

Komuna: Shkodër
Shes iPhone 3GS 32 GB cel esht i zhbllokuar fabrikisht punon me cdo lloj karte. Eshte ne gjendje shum te mir shum i shpejt dhe eshte 100% funsksional. cel ka disa gervishtje te vogla ne pjesen e pasme por qe i mbulon gomina ndersa ne ekran esht shum i paster
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim