Iphon 5s 32 gb gold

Shitet nga: eri 02 Jan 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Shkodër
shes i phone 5s 32 gb ngjyr gold.ne gjendje shum te mir,me kuti dhe gjith aksesoret perkates.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim