Htc one max

Shitet nga: florian 19 Nën 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   380 LEK

Komuna: Shkodër
Htc one max esht super tel dhe ka veq 1jav perdorim e shes ose e nderroi me sony experia z1 z2 si tjet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim