HTC Wildfire, ose ndroj

Shitet nga: eduard 17 Maj 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Shkodër
shes htc wildfire te dhenat shikoni tek linku me posht. me kontaktoni dhe ne e-mail- e.gjergji33@gmail.com
# http://www.gsmarena.com/htc_wildfire-3337.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim