DOOGEE DG580

Shitet nga: leo 06 Dhj 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
SHITET NJE DG 580 . Ka vetem 10 dite pune.Ne keto dite kam konstatuar se arma e forte e ketij smartphone eshte touch (prekja) super .
Kamera perpara 8 m pixel ,kamera mrapa gjithashtu 8 m pixel .
Ka nje pasteri te mahnitshme fotoje.Ka nje ekran 5.5 inc .
sigurisht ka sistem android.
Kam kutine dhe licensen e blerjes .Sepse e kam blere direkt nga kompania e ketij smart phoni.

Cmimi i shenuar mund te jete i diskutueshem!
21000 leke

KONTAKT 0674092704
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim