ALCATEL

Shitet nga: ALCATEL 07 Dhj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
alcatel me dy karta me internet 3goseH esht android dhe superton gjitha programet dhr esht origjinal dhe esht ne gjendje super shitet 50€ ose nderrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim