SISTEM ALARMI PER SHTEPI DHE DYQAN

Shitet nga: ylber 22 Nën 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Shkodër
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
ALARM I MARKES "KERUI" Touch Keypad Wireless GSM & PSTN me sistem Android. ardhur nga UK.


• Alarm panel
• Wireless Door / Windows Sensor
• PIR Infrared Detector
• Remote Control*
• Wireless panic button
• Wireless smoke detector
• Wired Siren
• English User Manuel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim