Kamera SJ4000

Shitet nga: Edmond Lazri 17 Nën 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Video kamera
Eshte nje paisje e shkelqyer me kualitet full HD 1080 Pixel. dhe eshte e paisje e re. Dhe eshte e paisur me t'gjitha aksesoret dhe me nje bateri +
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim