Camera sony...OKAZION

Shitet nga: siar 29 Qer 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Video kamera
kamera eshte e ardhur nga anglia, kamera ka bateri dhe karikues ,ne gjendje shum te mire....OKAZION !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim