Projektor Siemens i ri ne kuti

Shitet nga: ervin 15 Nën 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet projektor siemens i ri i pa perdorur asnjehere cmimi shume i arsyeshem sepse ta blesh ne dyqan kushton dyfishin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim