Cromcast

Shitet nga: shkelzen 10 Tet 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 300 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Të tjera
CROMCAST,STREM VIDEO NGA CDO LLOJ FAQE,DIREKT E NE TV TEND....
PRODHUAR NGA GOOGLE.PERDORIM I THJESHTE DHE PRAKTIK..


cmimi--5300 lek,te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim