Abonohu Online

Shitet nga: Dreambox-HD 03 Sht 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Abonohu online me nje abonim te sigurt dhe pa nderprerje
Digitalb pa pairing
Tring Full HD
Arena sport 1,2,3,4 HD
Sport Klub 1,2,3,4
tring sport 1,2,3
Permbledhja e pakove te huaja
Sky Sport Itali HD , Cana + Sport HD
Sky deutschland , Sky bundesliga HD 1,2,3,.....
Bein Sport 1,2 HD ,Fox sports
Polsat Sport etj
Filma Action ,horror , comedy etj FULL HD
Kontakt:
Facebook : Digital - SEFA
Email: sefadigital66@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim