Gopro hero 3+ black edition full kit OKAZION

Shitet nga: ervin 24 Maj 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Gopro hero 3+ black edition modeli me i fundit eshte me shume pajisje shtese si ekrani mbrana memori card 32 gb san disk pjese te tjera per montime ne siperfaqe te ndryshme plus edhe te tjera qe i shifni vete ne foto
I PERSHTATSHEM PER CDO VEND DHE NEN UJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim