Go Pro 3+ black edition full kit

Shitet nga: ervin 08 Qer 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet go pro 3+ black edition modeli me i ri dhe me i shtrenjte i go pro me kamer me 12 mp dhe me video deri ne 4k . Eshtte i pajisur me te gjitha pjeset shtese te nevojshme sic shifen ne foto dhe kush do ti shofe nga afer cmimi okazion nga vlera e vertet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim