Canon 650d me 2 objektiva canon 18-55 dhe tamron..

Shitet nga: Samoel 11 Pri 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   750 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Fotoaparate
Canon 650d me 2 objektiva canon 18-55 dhe tamron 18-200 me bateri grip dhe dy bateri
2 lens hood extra blic i jashtem plus 2 bateri plus bateri grip
Ne gjendje shume te mire pune aktualishte po perdoret per pune, ky eshte 1 set i kompletuar per te gjithe qe kan pasion fotografine dhe profesionistat......

1.Seti shitet i kompletuar pa asnje ndamje.
2.Cmimi eshte fiks dhe i diskutueshem
3.Cmimi real ne tregu shkon afro tek 1250 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim