Canon 18-135mm EF-S lens

Shitet nga: Donald 17 Maj 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 000 LEK   26 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Fotoaparate
Lentja eshte perdor per 1 vit. Eshte ne gjendje fantastike, nuk ka gervishtje ne xhamin e perparme dhe as ne baze. Nuk ka gervishtje apo demtime ne asnje pjese te trupit. Elektromotori i fokusimit punon pa asnje problem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim