CANON SX150is. shitet ose nderrohet me Cel.

Shitet nga: Canon 12 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Fotoaparate
CANON\Powershot SX150is shitet ose nderrohet ME NAJ CEL, PLUS MINUS LEK . aparati asht ne gjenje super, thuajse i ri, i ardhur prej amerike .
14MP 12X ZOOM OPTIKAL, SUPER FOTO, VJEN ME QANT DHE ME BATERI KODAK DY PAL BATERI DHE KARIKUES KART MEMORI 4GB,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim