Kellef per cel

Shitet nga: Tregu i lire 24 Jan 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
shiten kthef per galaxy dhe iphone.Çmimet jane nga 100/200 leke te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim