Printer HP Deskjet 940c

Shitet nga: Kujtim Shabaj 20 Gsh 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Shkodër
Produkti : Printer
Lloji : HP
Modeli : Deskjet 940c
Gjendja : I Perdorur ne gjendje te mire.
Te tjera : Printeri mund te mbaje vetem 1 boje, jo me teper. Printeri eshte i kompetuar me kabllo dhe me disqet instalues per windows 7, vista, 8 dhe xp. Boja e printerit duhet te blihet e re sipas deshires tuaj ne dyqanet perkates. Per me shume mund te shikoni foton.

Cmimi eshte i arsyeshem, nje printer i tille i ri kushton 66$.

Numri i celularit : 0692042826
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim