Modem ADSL ZTE i Albtelekom Wifi Wireless

Shitet nga: Klaudio 16 Qer 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Shkodër
Modem i ri albtelekom ZTE adsl mund te perdoret me cdo kompani ,, ky modem ne dyqanet e Albtelekom Kushton 35mij lek ndersa un e shes vetem per 15mij lek dhe esht i pa perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim