Likom 17"

Shitet nga: likon 05 Tet 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Shkodër
shes monitor crl, me dy fishet, te ushqimit, dhe fishen vga qe lidhet me pc.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim