Hardisk me sata dhe ide

Shitet nga: bedi 21 Maj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
hdd sata 300 gb 30euro hdd sata320 gb 32 euro hdd 400gb 40 euro
hdd ide 80gb 15 euro hdd ide 80 gb 15euro cmimet per pak dit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim