GAME CONTROLLER PER KOMPJUTER TAVOLINE

Shitet nga: eli 05 Tet 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 LEK   60 LEK

Komuna: Shkodër
shes 2 joystick dhe nje wheel controller per lojra te ndryshme ne kompjuter .....jane ne gjendje te mir pune dhe jan shum pak te perdorura per te mos thene fare .......i shes per arsye se mua mi kan dhuruar por un posedoj nje laptop dhe nuk mund ti lidh me laptop jan vetem per kompjuter tavoline ......wheel controller (timoni bashke me pedale) jane marke typhoon ...joystick-u i madh eshte me profesional dhe eshte marke guillemot ....ndersa joysticku i vogel eshte marke genius te cilin e kam provuar edhe vete disa here te luaj me lojra me helikoptera dhe funksionon jashtzakonisht mir ......po ti shikoni ne internet cmimet e tyra varjojn nga 35 euro edhe +... mund te perdoren per salla lojrash .......shiten per cmimin 50 mij leke te vjetra te diskutueshme ose nderrohen me nje hard disk sata 2.5 (per laptop mundesisht acer ).......faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim