Fotokopje kanon

Shitet nga: soni 22 Nën 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Shkodër
fotokopje kanon ne gjendje shume te mire e perdorur shume pak ,perfshin printime dhe skanime format A4 mund te lidhet dhe me kompjuter ,me boje origjinale te sapo nderruar , shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim