4 Ram Memorie DDR

Shitet nga: Ermis 29 Gsh 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Shkodër
4 RAM MEMORIE DDR.Modeli Infineon.4 Cop me nga 256MB.2 Cop jan 400mhz dhe 2 te tjerat 133mhz.Ju mirpresim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim