2 tastira 1 maus

Shitet nga: edi 15 Dhj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Shkodër
shes dy tastira nje me usb dhe tjerta jo, njer esht compaq dhe tjetra siemen jan shum tastira te mire, dhe mausi genius
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim