JBL EON15P Powered PA Speaker Cabinet (15 Inch, ..

Shitet nga: Aloalb 10 Krr 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Të tjera
Keto bokse jane te amplifikur dhe vin bashke me mix me shume dalje hape faqen per foto http://en.audiofanzine.com/analog-mixer/soundcraft/Spirit-FX-8/news/ Per me shume info me kontaktoni ne 0762223094 mixer link http://en.audiofanzine.com/analog-mixer/soundcraft/Spirit-FX-8/medias/pictures/a.play,m.178803.html

Këto speaker janë gati për koncerting tuaj të ardhshëm!! JBL EON15P Powered PA është një 2-mënyrë 15 "kabineti PA është brenda biamp powered. Dizajn Biamp ofron amps pushtet dedikuar për frekuencë të ulët 15" shofer dhe "shoferi 15 compression. Të lows janë të shtyrë nga 125 watts dhe të arrijë nga 50 watts. duke ndarë pushtetin amps kabineti është më efikase dhe cilësi të shëndosha është më i saktë. Ky kabinet përmban një të lartë të prodhimit, neodymium 15 "shofer me 1.75" spirale zë.
These Speakers are Ready for your next Gig!!!! $350.00 each.....The JBL EON15P Powered PA is a 2-way 15" PA cabinet is internally biamp powered. Biamp design provides dedicated power amps for the low frequency 15" driver and the 15" compression driver. The lows are driven by 125 watts and the highs by 50 watts. By separating the power amps the cabinet is more efficient and sound quality is more precise. This cabinet features a high-output, neodymium 15" driver with a 1.75" voice coil.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim