Radio usb kart memorje

Shitet nga: Besi 04 Krr 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio usb kart memorje me karikim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim