Jbl

Shitet nga: Geni 28 Jan 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten 2 Jbl Srx 715.....15 inch gjendja shume e mire po ashtu edhe cilesia,Mund te perdoren per live dhe dj.

Komponentet nuk jane origjinal te Jbl
basi eshte Eminence kappa pro 500 watt rms qe prodhohet nga Electrovoice dhe jane made in Usa
dhe stereoRcf 60 watt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim