Impiant muzikore me 2 boksa

Shitet nga: Anton 25 Sht 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Impiant muzikore me 2 boksa nga 500w dhe 2 te tjere nga 250w Ciare , made in italy , me twitter-a dhe me filtra te montuara dhe amplifike Alpine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim