Panasonic

Shitet nga: klaus 06 Qer 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR   199 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
majtofon panasonic per te gjithe at qe kan nje fejes dasem ose dhe jan te dhen pas muzikes me ze te larte...panasonic eshte ketu per ju,,,,,eshte ne gjendje shum te mir pune ju siguroj per kete...permban 5 cd fm am radio dhe me kasete.eshte i ardhur nga italia eshte pak i perdorur...per info te metejshme me telefononi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim