Mp3 player Samsung YP-RO 8 GB

Shitet nga: YP-RO 26 Nën 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes mp3 samsung i perdorur vetem nga un,ne gjendje perfekte pune,i ardhur nga italia,mp3 ka 8 GB dhe mund te shkoje deri ne 32 GB me karte memorie.ne cmim perfshihet fishja e karikuesit dhe kufjet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim