Xbox 360 amerikan pa chip 2 leva dhe 4 cd original

Shitet nga: Eli 06 Dhj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 LEK   270 LEK

Komuna: Shkodër
Xbox 360 i zi i ardhur nga amerika eshte pa chip dhe shoqerohet me 2 leva 4 disqe origjinal lojrash dhe me aksesoret e tjr. Eshte shume ne gjendje te mire cmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim