Ps3 me Cip

Shitet nga: sall lojrash 03 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 LEK

Komuna: Shkodër
Shiten 2 Playstation3 Slim 120gb me Cip me nga 5 lojra te instaluara dhe nga 1 dorez.. jan ne gjendje te mir..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim