Ps3 Me cip

Shitet nga: Ps3 10 Mar 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Shkodër
kam per te shitur 1 Ps3 me chip ne gjendje te mir
Parametrat e njerit jan 320Gb Dhe ka 18 lojra te instaluara -blur, COD ghost , black ops 1 dhe 2, fifa 14, fifa stret, god of war, motor storm, need for speed most wanted, prince of persia, pes2013, ufc3, W2k15, GTA5, naruto storm3, dragon ball, pes2014, castlenania.
Ps3 vjen me nje dorez dhe aksesoret.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim