Tablet i zi

Shitet nga: Erdis 14 Nën 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Tableta
Tableti eshte 15 dit i perdorur
Marka:TrekStor
Memoria:32 gb
Intel inside
Ngjyra:i zi
Perfshihen me te 2 kllefa njeri eshte tastier tjetri me parisin 🇫🇷 .Dhe nje micro sd 16gb
Chimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim